Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Poznaj ofertę parkingu w Balicach na https://pandaparking.pl

Latanie jest popularnym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]