Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu okolicznościowym? Skieruj się na lastrada.pl.

Niedługo nadejdzie ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z rodziną i kolegami. Niestety jest to znaczna grupa osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też poczęstować je smacznymi przekąskami i trunkami. Możesz próbować przygotować je samemu, lecz przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest znaleźć na to czas. Na dodatek to twoja uroczystość i chcesz się nią cieszyć, a nie udawać kelnera lub zamknąć się w kuchni. Dlatego organizację menu na rodzinne imprezy polecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie musisz wynajmować sali!

Gdy wymienia się cateringu większość osób myśli najpierw o eventach firmowych czy cateringu weselnym. Jeszcze parę lat temu punktem honoru każdej pani domu było samodzielne zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę znacznej liczbie gości dopuszczała ona możliwość skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym zakresie. Działo się też tak dlatego, że na początku firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a nieraz także tych dużych, jeżeli nie było to związane z wynajmem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy zdecydujemy się wynająć lokal czy zechcemy zorganizować imprezę we własnym mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce wyśmienite posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w przyozdobieniu i ułożeniu stołów

Catering okolicznościowy to dosłownie oferta dostępna na każdą rodzinną okazję (lecz nie tylko!). Doświadczeni szefowie kuchni bez problemu przygotują jadłospis współgrające ze specyfiką imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na rocznicę ślubu, na komunię lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę półmetków, komersów i studniówek. Szukając firmy świadczącej tę usługę radzimy postawić na taką, która będzie mogła dostosować menu do potrzeb i – przede wszystkim –budżetu klienta, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w rozstawieniu i udekorowaniu stołów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]