Profesjonalna opieka nad grobami

Opieka nad grobami Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb

Oblicze pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, czyli montaż ławeczek albo pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności lub poprawienia napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie trzeba zapłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych bliskich są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu usług – kiedy wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała grób co cztery tygodnie, musimy liczyć się z kosztem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są także od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]