Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/ dowiesz się, kto ma w swojej ofercie organizację imprez firmowych.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne bądź pikniki dla pracowników i ich bliskich, które mają za zadanie stworzenie silnych więzi pomiędzy zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, aby uczcić zdobyte nagrody branżowe, a także różnorodne szkolenia, konferencje oraz gale dla kontrahentów biznesowych. Takie imprezy wymagają należytego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Jak wybrać salę na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie mamy w firmie dużych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, warto szukać usług wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Kluczowe jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do klasy organizowanego wydarzenia. Ważne bankiety dla wspólników firmy, podczas których świętowany jest jej szczególny sukces, nie mogą zostać urządzone w byle jakiej sali. Powinno się w takich sytuacjach wyprawić event w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które dodatkowo zaakcentuje ważność uroczystości. A jeżeli na imprezę sproszone zostaną osoby nie rezydujące w najbliższym sąsiedztwie lokalu, trzeba wybrać salę, znajdującą się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj zaproszonym perfekcyjną obsługę

W trakcie organizacji eventu firmowego nie można przegapić tak istotnego elementu, jak zapewnienie zaproszonym gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w umówione miejsce wyśmienitych potraw dla uczestników, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się ozdobieniem stolików. Podczas ekskluzywnych imprez wskazane jest także zapewnienie zaproszonym doskonałej obsługi. Wypada zatem szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smakowite, ale i zniewalające wizualnie dania, a także kelnerów, którzy zaserwują potrawy w szykowny sposób.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]