Smaczne i piękne dania – dlaczego warto zamówić catering na wesele

catering na wesela

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo śluby, komunie lub chrzty, od lat nie są już urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nieraz ponad sto osób. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić menu, a później przygotować i zaserwować dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa planowane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć duże zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz doświadczonych kelnerów i szefów kuchni

Organizowanie wesela to duży stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na ustalanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, dobór ozdób sali czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia stosownej ilości zakąsek oraz trunków serwowanych podczas przyjęcia, a co istotne – przyrządzanie gorących dań, które urzekną gości i zgromadzą ich przy stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć należytą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, iż stoły będą poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, dania będą wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie podawać gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kucharzy, managerów oraz kelnerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesela – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne kierują się swoimi zasadami, zarówno w sferze atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zwykle mają ułożoną wstępnie listę proponowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek dopasowanych do konwencji wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy bądź otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc osobiście złożyć kartę dań z proponowanych potraw. Warto jednak zaznaczyć, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie kontrahenta są gotowe przyrządzić niecodzienne kompozycje dań.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]