Sprzątanie strychów po remontach

Sprzątanie strychów wcale nie musi być skomplikowane i żmudne. Na rynku działa wiele podmiotów, które wspomagają ten proces, wyposażając osoby prywatne w akcesoria niezbędne przy oczyszczaniu nieruchomości. Jak to działa? Zweryfikujmy to.

Sprzątanie strychów – nie musi być żmudne

Modernizacje budynków to wyjątkowo żmudne czynności, które mało kto lubi. Odpady należy zutylizować, używając w tym celu wydzierżawione wcześniej kontenery. Takie narzędzia wspomagające opróżnianie strychów można wynająć u profesjonalnych przedsiębiorstw, działających na terenie całej Polski (przykładowo w Krakowie, Gdańsku, Białymstoku). Za odpowiednią opłatą można je pożyczyć na określony czas (na przykład 1 dzień). Koszt posprzątania odpadów ze strychu nie jest horrendalny – uzależniony jest od metrażu lokalu i typu sprzętów przekazanych do utylizacji (chłodziarki, telewizory lub baterie).

Sprzątanie strychów – usuń niedziałające sprzęty

Dzięki takim usługom nie musimy samodzielnie usuwać śmieci z dużej powierzchni – fachowcy przeprowadzą wszystko błyskawicznie i bez problemu. Dodatkowo pracownicy firmy przełożą śmieci do specjalnego kontenera i przewiozą go do utylizacji. Niesprawne urządzenia AGD muszą być poddane zabiegom zgodnym z dyrektywami UE, nie możemy z tego powodu na własną rękę ich rozkładać na części i wywozić. Dlatego jeśli planujemy opróżnić dużą przestrzeń – nawiążmy kontakt z profesjonalistami, którzy posiadają właściwy sprzęt i mają możliwość zutylizowania śmieci, nieważne czy są to stare płytki, czy zepsuty ekran.