Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę przyjęcia weselnego w rozsądnej cenie.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina nowożeńców i zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na organizację przyjęcia dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której goście spędzą ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jak wybrać?

Wybierając miejsce na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę kilka znaczących czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, iż w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Ponadto narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeśli na wesele poproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, warto szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża baza hotelowa. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, a więc przystrojenie stołów, załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i ułożenie menu. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z olśniewającą oprawą

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić 130 gości. Impreza może zostać zorganizowana także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż umiejscowiony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej niż 40 minut.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]