Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Dalsze informacje o wdrożeniach WooCommerce na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Pragniesz założyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeśli nie posiadasz żadnej strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – możliwość analizy danych sprzedaży i prosta personalizacja

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się witryny projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, posiada moc atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z stosując płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na osiągnięcie wyższych pozycji w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć większemu kręgowi nabywców. Dzięki wdrożeniu stosownych wtyczek zwiększa się także elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za zakupy między innymi za pośrednictwem Transferuj.pl bądź PayU.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy danych sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) oraz integracji z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami hakerskimi

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, prawidłową semantykę kodu sklepu oraz wykorzystanie wyłącznie przetestowanych, potrzebnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują także blog, na którym łatwo można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać recenzje i poradniki dotyczące sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]