Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Tutaj sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering dla firm w Krakowie.

Sympozjum, szkolenie bądź ważne negocjacje biznesowe – każda większa firma z pewnością w końcu stanie przed nieodzownością zaplanowania wydarzenia tego typu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie napojów i przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się duże tłumy, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Catering firmowy – zagwarantuj uczestnikom kursu przekąski i napoje

Konferencje i warsztaty biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 5-6 godzin, nierzadko nawet przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci dostają dokładny harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są zazwyczaj dwie-trzy półgodzinne przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie większego obiadu w pobliskiej restauracji. Dlatego tak ważne jest zagwarantowanie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w ciągu przerwy, a o ile organizator pozwoli, również wziąć na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie koszuli czy dłoni. W ramach oferty cateringu biurowego dostarczany jest też sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Czy opłaca się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niezwykle istotne, dają bowiem uczestnikom chwilę rozluźnienia po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to też szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w swobodnej atmosferze kwestii omawianych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów lub płatnych wykładów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, zagryzając przyniesione z domu lub kupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc rangę wydarzenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o wygodę uczestników.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]