Zabudowy samochodowe na zamówienie od polskiego producenta

Sektor związany z transportem stale się rozwija, a to dzięki globalizacji, jak również pojawiania się nowych rynków importu i eksportu. Z tego powodu potrzebuje również coraz to lepszych rozwiązań, szczególnie tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów transportu dóbr. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od trzydziestu lat odpowiada na potrzeby nieustannie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –BDF, solo i kubaturowe

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To także producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii oraz oddziałów specjalnych. W produkcji wykorzystywane są tylko materiały wysokiej klasy, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni 3 dekad umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie coraz to nowocześniejszych projektów na światowym poziomie, co poświadcza m.in. sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie niezwykle delikatnych ładunków.

Producent przyczep – serwis w zakładzie w Malni oraz w punktach ASO

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w miejscowości Malnia oraz w kilku punktach ASO), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy przeprowadzane są na obszarze całej UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o wygodę odbiorców, którzy decydują się na serwis we własnym zakresie. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne od ręki, co redukuje czas wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu wyraźnie usprawnia to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Pochodzenie zdjęcia: gniotpol-trailers.com.