Zadbaj o oprawę eventu – o usłudze cateringu na imprezę

Zleć catering na imprezy w Krakowie na https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Letnie miesiące obfitują w niezwykle modne ostatnio pikniki firmowe oraz imprezy plenerowe, ale właściwie każdego tygodnia w rozmaitych miastach kraju prowadzone są benefisy, sympozja bądź bankiety. Wszystkie te eventy wymagają stosownej oprawy, której integralną częścią są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Pyszne przekąski, doświadczona obsługa – o cateringu na imprezę

Zdecydowałeś się już na punkt, gdzie zorganizujesz piknik bądź zarezerwowałeś salę na event? Świetnie! Teraz warto zatroszczyć się o to, aby uczestnicy eventu mieli dostęp do najlepszych przekąsek, trunków i gorących posiłków. Miej na uwadze, że w przypadku ważnych gal nie godzi się ustawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i być przekonanym, iż zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy eventu jest ważna – wygodne rozstawienie stolików, dopasowane ozdoby, ale też prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście eventu z pewnością docenią też, jeśli potrawy będą wyglądać na talerzu jak w cenionych restauracjach, a posiłki będą serwować im wprawni kelnerzy.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu imprezowego

Atutem zlecenia oferty cateringu na imprezę jest z pewnością to, że zatrudniony zespół nie tylko przyrządzi świetne dania, ale też gruntownie zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i napoje będą dowiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą uczestników podczas wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić obecnych pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, aby prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego typu eventów, zarówno tych takich na setki gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania szczegółów oferty podpowie ona, które potrawy, zakąski i napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]