Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Szukasz słojów z kranikiem? Wejdź na superbutelki.pl

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest piękną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że chętnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, lemoniad, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]