Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także znakomita ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe baniaki do wina wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]