Czapraki – ochrona dla skóry konia

Czapraki dla koni zamówisz na horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – budowa i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu komfort, a równocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw świetnie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyprodukowane z bawełny, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]