Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Dalsze informacje o etykietach na butelki.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej zalążka jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na osiemnastkę, wesele bądź imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem na koniec imprezy. Taki podarek jest uważany za rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może także stać się w cenną pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o dacie i miejscu wesela, podziękowanie za obecność lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych kolorach oraz wzorach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie imieninowej.

Udekoruj domowe przetwory kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę produkujesz soki, nalewki bądź wina, a następnie wręczasz je znajomym czy też rodzinie przy różnych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej butelki. Poza tym flaszki można też oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]