Gdzie się wykorzystuje czyściwa techniczne?

Skieruj się tutaj, aby zaopatrzyć się w ściereczki na rolce

Profesjonalne czyściwa techniczne umożliwiają zachowanie najwyższych standardów higieny w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich znajdziemy aktualnie na rynku? Co wypada wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w których sektorach przemysłu się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – są powszechnie używane w różnych gałęziach przemysłu, przykładowo w branży gastronomicznej, w zakładach przemysłowych, w firmach produkcyjnych, a także wielu innych sektorach gospodarki, w których potrzebne są higroskopijne i wytrzymałe artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie poradzi sobie z pyłem, kałużami z oleju, tłuszczem, wyschniętym brudem czy pozostałymi zanieczyszczeniami oraz rozlanymi płynami, może też być zastosowane do pucowania szyb czy polerowania delikatnych przedmiotów. Profesjonalne czyściwa skutecznie zastępują tradycyjne materiałowych ściereczek, są delikatne dla skóry dłoni, a zarazem bardzo elastyczne, mocne i chłonne

Nasączane i wielozadaniowe – rodzaje czyściw technicznych

W sprzedaży znajdziemy wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Elementarny podział rozróżnia czyściwa z włókien oraz z papieru. Na potrzeby sektora gastronomicznego stworzono czyściwa przeznaczone do styczności z pokarmami. W sklepie Verde Avis zakupisz artykuły uniwersalne, z włókien do delikatnych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające pyłu, do usuwania silnych zabrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i wykorzystywane są do oczyszczania rozmaitych powierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]