Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

Szukasz hurtowni słoików szklanych? Koniecznie musisz odwiedzić https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większością rynku wyrobów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to też branża, w której znakomicie radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą klienta na swój smaczny, ekologiczny czy też unikalny produkt. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, by towar długo pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w słoiczki i butelki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są ekologiczne, ponieważ poddać je recyklingowi.

Butelki i słoiki w hurcie najlepiej od polskiego hurtownika

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. smalczyk kanapkowy, żurek lub konfitury, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie więc dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, ponieważ zamawiając towar całymi paletami z reguły można spodziewać się znacznego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu także dostanie opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do przechowywania wina, piwa bądź soków) i słoje. Transportowane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od kubatury opakowań – po 500, 1300, a nawet 4000 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać zakupiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z paletą butelek bądź słoiczków w hurcie można również nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]