Neutralizuj nieprzyjemne zapachy. O odświeżaczach powietrza

Jeśli chcesz zamówić neutralizatory zapachu, skieruj się na ten adres.

Na to, jak mieszkanie będzie postrzegane przez gości, oddziałuje nie tylko jego wystrój. Równie istotne okazują się zapachy. Niestety, nawet przy utrzymaniu całkowitego porządku, nie uda nam się wyeliminować z mieszkania wszystkich przyczyn niemiłych woni. Mogą one pochodzić z kuchni, łazienki, jak również innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą zamaskować przykre zapachy, a nawet całkowicie je wyeliminować, jest w istocie szeroki. Najlepsze efekty zapewnia zastosowanie neutralizatorów zapachu.

Neutralizatory zapachu – koncentraty i wkłady do muszli

Odświeżacze powietrza występują w przeróżnych postaciach, dzięki czemu bez trudu dobierzemy je do indywidualnych wymogów. Najpopularniejsza postać, w jakiej występują profesjonalne odświeżacze powietrza to koncentrat w płynie. Trzeba rozrzedzić go w wodzie do odpowiedniej proporcji, a następnie przelać do butelki z rozpylaczem i użyć w danym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają też inne postacie – np. wkładek do muszli klozetowej lub pisuaru, jak również automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się w określonych porach lub po ujawnieniu wskazanego poziomu stężenia różnych substancji.

Odświeżacze powietrza – dla placówek publicznych

Profesjonalne odświeżacze powietrza, w przeciwieństwie do preparatów sporządzonych z myślą o domowym użytku, są przewidziane do szerszych zastosowań. Główną grupę ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w porządkowanych łazienkach i innych pomieszczeniach zlikwidować przykre nuty. Odświeżacze powietrza są także wykorzystywane przez inne firmy – na przykład kluby, lokale gastronomiczne bądź stacje benzynowe, jak również placówki jak np. szpitale i szkoły i inne podmioty utrzymujące własne, ogólnodostępne toalety.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]