Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

części Renault, oryginalne części Renault

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]