Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Dowiedz się więcej o chemii przemysłowej na https://verdeavis.pl

Żeby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Chemia gospodarcza – usuwanie zabrudzeń różnego rodzaju

Asortyment profesjonalnych środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o likwidacji szczególnych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, graffiti, ognisk pleśni bądź tłustych osadów.

Chemia gospodarcza – profesjonalna ochrona powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na ochronę oraz konserwację powłok szczególnie wystawionych na destrukcyjne działanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im ładny wygląd.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]