Rolety? Tylko od polskiego producenta

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie zaaranżować swoje wnętrze? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może całkowicie przeobrazić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Z pomocą takiej przesłony można dodać kolorytu dowolnym wnętrzom lub nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc doradzi, jak dokonać dobrych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety okienne wybrać?

Jest mnóstwo rodzajów wewnętrznych rolet okiennych . Można je podzielić według różnych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, znajdziemy w sklepach rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym zakresem przepuszczania światła. Jest to najczęściej poliester – nieskomplikowany w utrzymaniu oraz prosty do czyszczenia.
Ze względu na zastosowanie klasyfikujemy rolety na okienne oraz ścienne. Inne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym modelem są rolety dzień i noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi typ jest zalecany do okien o niestandardowych rozmiarach, z dużą ilością segmentów lub wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi nurtami.

Rolety okienne – czy są drogie?

Z uwagi na fakt, że konkurencja na rynku rolet jest ogromna, tak jak ciągle rosnące grono producentów, aktualnie rolety można kupić w nad wyraz zachęcających cenach. Na co dzień cena jest niewysoka, a do tego dochodzą również promocje i akcje specjalne, kiedy produkt można kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są tanie i właściwie każdy może sobie na nie pozwolić.
Bezinwazyjny montaż, nowoczesne projekty i bogata kolorystyka sprawiają, że tego rodzaju przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Koszt zakupu w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest nad wyraz atrakcyjny, stąd nie brak miłośników takiej koncepcji na aranżację wnętrz.