Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

drukarka 3d dystrybutor, tania drukarka 3d

CadXpert jest jedną z pierwszych na polskim rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Kluczowym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Następnym filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: SLA, FDM i PolyJet, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, FDM, DMLS i SLA, SLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBots oraz sprzętu marki Formlabs. To największa w Polsce oferta przyrządów do druku 3D – więcej niż 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Co więcej CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również tworzywa specjalistyczne, takie jak: Ultem 9085, Ultem 1010 oraz pozostałe (elastyczne, biokompatybilne, dentystyczne, inżynieryjne itd.). Poza akcesoriami oraz materiałami eksploatacyjnymi CadXpert oferuje także filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla przedsiębiorców, specjalistów i klientów indywidualnych

Oferta CadXpert jest adresowana zarówno do klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i przedsiębiorców, specjalistów oraz reprezentantów różnych sektorów (sprzęt marki Stratasys). Firma CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto potrzebuje skonsultować ze specjalistami możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swój projekt czy jest po prostu zainteresowany procedurą wydruku 3D, może zajrzeć do krakowskiego punktu. CadXpert zapewnia także wszechstronną obsługę posprzedażową: serwis (w tym również pogwarancyjny), wsparcie techniczne i merytoryczne czy szkolenie z obsługi kupionych urządzeń.

Drukarki 3D – teraz również w zasięgu niewielkich przedsiębiorstw

Jaką wysokość osiągają koszty narzędzi do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalna drukarka bądź skaner kosztują tyle, iż nawet niewielkie lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może je zakupić. Inwestycja w specjalistyczny sprzęt do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w przypadku branż, jak między innymi stomatologia, motoryzacja, medycyna czy odlewnictwo, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie namacalną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do druku 3D wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą nowatorskie technologie oraz rozwiązania, na które kiedyś było stać jedynie ogromne korporacje. W dzisiejszych czasach – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich mają też niewielkie firmy, te z daleko niższym budżetem. Z miesiąca na miesiąc spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do druku 3D są ciągle modyfikowane i ulepszane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i zmniejszenie kosztów.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]