Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Szukasz maseczek ochronnych? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, nieodwołalnie zmieniła nasze życie oraz relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których rolą jest ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do biura lub przychodni, gdzie przeważnie obracamy się w większym skupisku ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Co jednakże zrobić, jeżeli trudno nam się oddycha w typowej maseczce z materiału?

Komfortowa przyłbica ochronna zabezpiecza równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że bawełniane maski ochronne są nieporęczne i mają trudności z oddychaniem w czasie ich używania, mogą wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed zakażeniem wirusem tak samo jak maska chirurgiczna, tzn. zakrywa usta oraz nos, ale równocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej największymi atutami są wygoda, wytrzymałość oraz dosłownie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym założeniu można zdezynfekować, a samą całość można też czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla astmatyków oraz ludzi starszych

Taką maseczkę wielorazową zaleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby starsze, mające kłopoty z oddychaniem, starsze oraz aktywnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą zakładać maski ochronne w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie jest kłopotliwe. Młodsi użytkownicy zapewne docenią także to, iż działa ona z funkcją FaceID.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]