Urocze celebrytki

Celebrytki znajdziesz na https://www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Duży wybór wzorów i materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka lub grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazdka, kółeczko pełne albo z dziurką, serduszko, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Kobiety zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem ponadprzeciętności i niepokorności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]