Wytrzymała i komfortowa odzież do ćwiczeń – bluzy sportowe

Chcesz kupić bluzy Hummel? Sprawdź https://sklep-hummel.pl/pl/c/BLUZY-SPORTOWE/273.

Kto codziennie trenuje zapewne spostrzegł, że tylko dobra odzież sportowa umożliwia taką aktywność w pełnym komforcie. Kompletując strój do ćwiczeń, w szczególności tych outdoorowych, jak jazda na rolkach, bieganie czy gra w tenisa, nie zapominajmy o zakupie bluz sportowych.

Bluzy sportowe – solidność i bardzo dobre odparowanie potu

Bluzy w wersji z kapturem, zamkiem błyskawicznym i bez nich od lat są już stałym elementem powszedniego ubioru. Nie dziwią nawet w zakładach pracy, w których dotychczas obowiązywały restrykcyjne zasady odnośnie ubioru. Bluzy traktowane są jako odzież typu casual, dlatego że są praktyczne i nie ograniczają ruchów, a szycie ich z ciepłych tkanin sprawia, że to znakomite odzienie wierzchnie na wiosnę i wczesną jesień. Bluzy sportowe, aczkolwiek mają bardzo podobny fason, są pod wieloma cechami inne niż bluzy casual. Te ostatnie na ogół wytwarzane są ze stuprocentowej bawełny albo bawełny z drobnym dodatkiem m.in. elastyny. Bluzy sportowe natomiast nieraz zrobione są wyłącznie z poliestru. Jest to niezwykle mocny materiał, który nie rozciąga się zbyt szybko i jest mniej podatny na rozdarcia. To dlatego jest wybierany do produkcji strojów sportowych, które muszą być wytrzymałe na znaczne przeciążenia oddziałujące na nie w czasie wytężonych ćwiczeń. Poza tym poliester bardzo dobrze odprowadza wilgoć, wobec tego zawodnik nie spędza długich godzin w mokrej od potu odzieży.

Bluzy sportowe zamawiaj w branżowych sklepach

Używajmy przede wszystkim odzieży od najlepszych producentów. Bez wątpienia, musimy wobec tego być gotowym na wyższy koszt takiej bluzy, niemniej jednak w zamian dostajemy produkt o wysokiej jakości z dobrych tkanin, który na pewno posłuży nam przez dłuższy czas. Jeśli jakiś rodzaj bluzy sportowej ma konkretne przeznaczenie, nie powinno się zastępować jej bardziej zwykłą odzieżą, przykładowo bluzy bramkarskie posiadają specjalne protektory na łokciach ochraniające bramkarza w trakcie wykonywania parad, a bluzy dla biegaczy mają wyższy kołnierz, który osłania przed wiatrem. Żeby być pewnym, że nabywamy oryginalny towar, wybierajmy sklepy firmowe bądź prowadzone przez oficjalnych hurtowników, które oferują ogromny asortyment bluz sportowych dla dzieci, damskich oraz męskich.

Siedziba firmy:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]