Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Jeśli chcesz zamówić shuttersy, koniecznie wejdź na skyshutters.pl.

Projektując aranżację pomieszczenia, z reguły nie przeznacza się wiele uwagi na dekorację okien. Zwykle decyzja pada na szablonowe rozwiązanie, to znaczy zasłony oraz firanki, które czasami zestawiane są z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze inne budujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Z czego wykonywane są shuttersy

Nadrzędną cechą shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych są ruchome, tym samym można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od kaprysu domowników. Wytwarza się je z płyt MDF, PCV, jak również z listw drewnianych. Okiennice wewnętrzne shutters montuje się najczęściej na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzą się na drzwiach szafy. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach widuje się jeszcze sporadycznie, ale gros osób na pewno widziało je w telewizji lub w kinie, ponieważ te okiennice są niesłychanie popularne na obszarach z cieplejszym klimatem, czyli w Australii oraz południowych Stanach USA.

Dlaczego warto postawić na okiennice ozdobne typu shutters?

Niezależnie od tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters wspaniale wyglądają, mają one także pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można pasywnie regulować użycie energii słonecznej: w gorące miesiące powstrzymywać nagrzewanie się pokojów, a zimą – utrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów wnętrz i da się je zainstalować je na większości ram okiennych. Wytwarza i instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, iż są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak nadają wnętrzom nader elegancki wygląd, zatem wpływają na zwiększenie wartości nieruchomości. Warto także zaakcentować, że kąt lameli shuttersów jest ustawia się bez stosowania linek, co posiadacze psotnych zwierzaków lub rodzice dzieci, które mogłyby zaplątać się dyndające sznurki, uznają z pewnością za spory plus.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]